تلفن تماس با شرکت لوازم پزشکی سینوهه    44065806      09391285313

محصولات اجاره ای

کرایه ویلچر-تخت -ساکشن-تشک مواج-اکسیژن -

44065806   09391285313

لامپ فتوتراپی(جهت درمان زردی نوزادان)

زردی نوزاد

کرایه دستگاه زردی نوزاد با قیمت مناسب و کیفیت عالی

همراه با چشم بند رایگان

زردی شایعترین بیماری بدو تولد است.شما می توانید با اجاره دستگاه فتوتراپی خانگی زیر نظر پزشک هزینه درمان را به حداقل برسانید.

 

مزایای استفاده از این دستگاه :

1) کاهش هزینه درمان

2) کاهش طول درمان

3) قابل حمل (پرتابل)

4)جلوگیری از جدا شدن اتاق مادر و نوزاد

5)جلوگیری از اتلاف وقت والدین

 

 

6) اجتناب والدین به استفاده از لامپهای فلورسنت معمولی که علاوه بر عدم کارایی ، احتمال شکستن آنها وآسیب به نوزاد ، خطر گرمازدگی نیز وجود دارد .

7)کاهش خطر انتقال عفونت خون (سپسیس) و دیگر عفونتهای خطرناک به نوزادان به علت آلوده بودن بخشهای بیمارستانی .

شما والدین محترم ، درصورت نیاز به دستگاه فتوتراپی و با توجه به تجویز پزشک معالج نوزاد، جهت تهیه دستگاه می توانید با ما تماس حاصل فرمائید تا در اسرع وقت نسبت به تحویل دستگاه به شما اقدام شود

با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

44065806

09391285313

اجاره ویلچر

اجاره و کرایه ویلچر

اجاره ویلچر

 کرایه ویلچیر با شرایط ساده و آسان

انواع ویلچر های ساده تاشو   لاستیک تو پر و بادی

ویلچر های اجاره ای در تهران تحویل داده میشوند

;vhdi ,dg]v

برای دریافت اطلاعات و قیمت کرایه ویلچر با شماره های زیر تماس بگیرید

 

44065806

09391285313

 

فروش انواع ویلچر ساده و حمام دستشویی

فروش انواع ویلچر های آلومینیومی بسیار سبک

فروش انواع ویلچر های ساده تاشو ارتوپدی

ویلچر کار کرده - ویلچر دست دوم موجود است

برای ورود به بخش فروش ویلچر روی لینک زیر کلیک کنید

 

بخش فروش ویلچر

اجاره تخت بیمارستانی

اجاره تخت های بیمار و بیمارستانی با شرایط و قیمت مناسب

اجاره تخت  های یک و دو شکن  با تشک طبی

کرایه تخت های بیمار سوراخدار جهت لگن گذاشتن زیر بیمار

کرایه تخت های بیماررستانی مکانیکی

44065806

09391285313

 

فروش انواع تخت های تک و دو شکن مخصوص منزل و مطب و بیمارستان

فروش تخت های محافظ دار

فروش تخت های چرخدار قفل شو

لگن مخصوص تخت های بیمارستانی

برای ورود به بخش تخت های بیمارستانی رو لینک زیر کلیک کنید

بخش فروش تخت های بیمارستانی

 

 

اجاره و کرایه تشک های زخم بستر ( مواج )

اجاره تشک مواج

اجاره تشک های مواج مخصوص زخم بستر

به منظور جلوگیری و بهبود زخم های بستر استفاده از تشک های مواج سلولی یا میله ای توصیه میشود

به دلیل تاثیر بسیار مثبت این تشک ها بر بهبود زخم های فشاری یا زخم بستر در مراکز پزشکی و درمانی معمولا از این نوع تشک ها استفاده میشود

به دلیل راحتی بیمار هنگام خواب و کم صدا بودن موتور تشک

نرمی و راحتی تشک نیز باعث بهبود کمر درد های مزمن میشود

برای اطلاعات بیشتر جهت کرایه تشک مواج با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

44065806

09391285313

فروش انواع تشک های مخصوص زخم بستر ( حبابی و سلولی )

فروش تشک های مواج سوراخ دار

فروش تشک های ارزان قیمت مواج با کیفیت عالی

 قیمت تشک های مواج یا زخم بستر را از ما بگیرید

44065806

09391285313

زیبا ترین دختران معلول جهان

تجاوز جنسی به دختر جوان در ماشین در حال حرکت!

تجاوز در ماشین

از اوایل سال جاری وقتی زن جوانی با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران پرده از سرنوشت شوم خود برداشت، تیمی از اداره 16 پلیس آگاهی تحت نظر بازپرس مدیرروستا از شعبه 6 دادسرا برای دستگیری مردان شیطان صفت وارد عمل شدند.

این زن در بازجویی های بازپرس جنایی گفت: ساعت 10 شب گذشته از محل کار خود واقع در میدان هفت تیر خارج شدم و برای رفتن به سید خندان سوار خودروی تیره رنگی شدم که تنها یک مسافر داشت و راننده هم پسر جوانی بود. هنوز چند قدمی نرفته بودیم که ناگهان راننده تغییر مسیر داد و وقتی من اعتراض کردم و خواستم خودرو را متوقف کند، مرد جوان دیگری که تصور می کردم مسافر است، از صندلی جلو خودش را به صندلی عقب رساند و در حالی که گردنم را بشدت فشار می داد، به گونه ای که مرگ را جلوی چشمانم می دیدم، فریادزنان خواست سکوت کنم و کمک نخواهم، چاره ای جز تسلیم نداشتم. خودرو به سمت اتوبان همت تغییر مسیر داد و همزمان جوان خشن پس از کتک زدن من خواست تا در برابر خواسته شومش مقاومت نکنم.
وی افزود: با گریه و التماس خواهش کردم تا دست از سرم بردارند اما آنها بی اعتنا بودند. در همان حال حرکتخودرو، مرد شیطان صفت خواسته اش را انجام داد و در حالی که باز گریه می کردم، در گوشه خلوت و تاریکی من را از خودرو به بیرون پرتاب کردند و گریختند.»
سناریوی مشابه
در حالی که مأموران پلیس به تحقیق برای ردیابی دو مرد شوم دست زده بودند، بازپرس مدیرروستا با سناریوی مشابه دیگری مواجه شد که در آن زن جوانی در منطقه یافت آباد تهران سوار بر ارابه شیطان گرفتار سرنوشت تلخی شده بود.این زن به بازپرس جنایی گفت: از میدان حصارک به مقصد پونک سوار یک خودروی تیره رنگ شده بودم که توسط دو سرنشین آن هدف آزار و اذیت قرار گرفتم.وی افزود: خودرو در حال حرکت بود که یکی از مردان من را تا حد مرگ پیش برد، خیلی گریه کردم اما آنها سنگدل بودند و وقتی چاره ای جز تسلیم ندیدم، آنها بعد از مدتی من را در محله خلوتی از خودرو بیرون انداختند و با سرعت فرار کردند.
مأموران اداره 16 پلیس آگاهی تهران که می دیدند جرایم سریالی سیاهی رخ می دهد، با استفاده از همه امکانات اطلاعاتی و علمی توانستند ارابه شیطان را شناسایی کنند که متعلق به مرد سن و سال داری بود که مشخصاتش با دو سرنشین جوان همخوانی نداشت.در جریان تحقیقات پلیسی و قضایی مشخص شد که بیشتر اوقات خودروی تیره رنگ در اختیار پسر 25 ساله خانواده به نام «فرهاد» است که بارها به خاطر سرقت و مواد مخدر به زندان افتاده است.
مأموران بلافاصله فرهاد را تحت تعقیب گرفتند و وی را روز یکشنبه 7 تیرماه در غرب تهران بازداشت کردند.این پسر ابتدا ادعای بی گناهی کرد و وقتی در برابر دو زن جوان قرار گرفت، سر به زیر انداخت و جرم سیاه خود را به گردن گرفت.
با اعترافات هولناک فرهاد، مشخص شد وی همراه بچه محل 21 ساله اش به نام «سعید» سوار بر خودروی پدرش با پرسه زنی در اوایل شب و در تاریکی هوا زنان مسافر را سوار کرده و آنان را پس از تهدید به قتل تسلیم خواسته های شوم خود قرار می دادند.
با این افشاگری تلخ، کارآگاهان سعید را هم دستگیر کردند و وی نیز پذیرفت در اقدامات سیاه دوستش وی را همراهی کرده است.صبح دیروز این دو شیطان صفت در برابر بازپرس مدیرروستا قرار گرفتند و این در حالی بود که دو زن جوان هنوز از دیدن آنها وحشت داشتند.
سعید به بازپرس جنایی گفت: «هر بار یکی از ما رانندگی می کردیم و دیگری زنان مسافر را کتک می زد و تسلیم خود می کرد.»
بنابر این گزارش، با توجه به احتمال اینکه زنان دیگری نیز در ارابه شیطان گرفتار سرنوشت های تلخ شده اند بازپرس مدیرروستا دستور داده تا تجسس های ویژه ای صورت گیرد.از سوی دیگر، زنان جوانی که در دام این دو بچه محل شیطان صفت افتاده اند و از ترس آبروی شان به طرح شکایت نپرداخته اند، با اطمینان داشتن از اینکه اطلاعات و مشخصات شان محرمانه خواهد ماند، می توانند به شعبه 6 دادسرای امور جنایی تهران یا اداره 16 پلیس آگاهی مراجعه و به طرح شکایت بپردازند.

مضرات آرایش برای خانم ها

این روزها آرایش كردن بیش از گذشته میان زنان و دختران جوان رایج شده است. اگر در كشورهای غربی پیرزن های 70 سال به بالا، خود را با انواع ترفندها می خواهند زیبا و جوان نشان دهند، در كشور ما بسیاری از دختران نوجوان 14 سال به بالا، هر روز وقت زیادی از خود را روبروی آینه می گذرانند تا خوشگل شوند، غافل از این كه پزشكان متخصص پوست نسبت به عوارض آرایش های غلط هشدار می دهند.

 

 

دكتر نسترن فرزان، متخصص پوست و مو دراین باره می گوید: كرم پودرها، لاك ناخن، رژ لب، ریمل چشم و سایه ها در رنگ های متنوع از جمله مواد آرایشی هستند كه مورد استفاده قرار می گیرند.

 

وی می افزاید: متاسفانه اغلب خانم ها بدون توجه به ویژگی های پوست خود از این مواد استفاده می كنند. مثلا كسی كه پوست خشك دارد، به هیچ وجه نباید از كرم پودرهای خشك استفاده كند، در حالی كه دارندگان پوست های چرب می توانند از این پودرها استفاده كنند.

 

او درباره استفاده از مواد آرایشی چرب كننده توضیح می دهد: بیشتر عوارض مواد آرایشی پوست، به مواد چرب مربوط می شود و در نهایت موجب بروز آكنه روی پوست خواهد شد.

 

به گفته وی، مواد آرایشی چرب، منافذ پوست را می بندند و موجب بروز جوش های سرسیاه روی پوست می شوند.

 

دختران جوان از مصرف مواد آرایشی بپرهیزند. این مواد به پیر شدن زودرس پوست آنها كمك می كند.

 

دكتر فرزان توصیه می كند، خانم ها پیش از استفاده از مواد آرایشی، آن را روی دست خود امتحان كنند و در صورت نداشتن حساسیت، از آن استفاده كنند. ضمن این كه به گفته وی، مدت زمان استفاده از مواد آرایشی بین 6 ماه تا یك سال است. بنابراین باید به تاریخ تولید و مصرف این مواد توجه شود و از خرید مواد آرایشی گرانقیمت خودداری كرد، چون ممكن است در مدت زمان کوتاه مورد استفاده قرار نگیرند.

 

چند توصیه:

 

- اگر بخواهید پوست خود را به انواع مواد آرایشی عادت دهید، باید هر روز 2 ساعت جلوی آینه بایستید و دست كم 50 لایه متفاوت را روی پوست خود قرار دهید. پس از انجام این کار منصرف شوید.

- از مواد آرایشی مختلف استفاده نكنید و سعی كنید برای استفاده از انواع كرم ها، با پزشك متخصص مشورت كنید.

 

- تحت تاثیر تبلیغات مواد آرایشی قرار نگیرید. بسیاری از این تبلیغات دروغین هستند و ممكن است روی پوست شما تاثیر مخرب بگذارند.

 

- لوازم آرایش خود را تمیز نگه دارید و پس از هر بار مصرف، برس آن ها را بشویید.

 

- از لوازم آرایشی دیگران به هیچ وجه استفاده نكنید.

 

- از دستفروش ها كه مواد آرایشی و عطرهای تقلبی و تاریخ گذشته می فروشند، خرید نكنید.

 

- توجه داشته باشید قسمت بیشتر شیشه عطرهایی كه در كشور تولید و پُر می شوند، الكل است. بنابراین از پاشیدن آن روی پوست خود خودداری كنید.

 

- دختران جوان از مصرف مواد آرایشی بپرهیزند. این مواد به پیر شدن زودرس پوست آنها كمك می كند.

منبع:روزنامه جام جم

بیماری ام اس چیست؟ دلایل و علایم ام اس

بیماری ام اس (Multiple sclerosis) یک بیماری ناتوان‌کننده است که مغز و نخاع را تحت تاثیر قرارداده و باعث از دست‌دادن کنترل، دید، تعادل و حواس (بی حسی) می‌شود. در بیماری ام اس اعصاب مغز و نخاع توسط سیستم ایمنی بدن آسیب می‌بینند، که به این اختلال بیماری خودایمنی می‌گویند. بیماری های خودایمنی بیماری هایی هستند که در آن‌ها سیستم ایمنی بدن که وظیفه‌شان حفاظت از بدن و نابودکردن آسیب رسان‌های خارجی همچون باکتری هاست، اشتباها شروع به حمله به بافت‌های بدن می‌نمایند. در بیماری ام اس، سیستم ایمنی بدن شروع به حمله به مغز و نخاع دوتا از اجزاء مهم که سیستم مرکزی اعصاب را کنترل می‌کنند، کرده و باعث فلج شدن و از کارافتادگی آنها می‌شود. سایر بیماری‌هایی خودایمنی شامل لوپوس و آرتریت روماتوئید می‌شود.

 

سیستم مرکزی اعصاب از میلیون‌ها عصب تشکیل شده که وظیفه انتقال پیام‌ها بین مغز و اجزای بدن را برعهده دارند. این اعصاب پوشیده از لایه‌ای محافظ بنام myelin (نوعی چربی) که از تداخل اعصاب باهم جلوگیری می‌نماید(کاری که لایه محافظ سیم‌های الکتریکی انجام می‌دهد). در بیماری ام اس سیستم ایمنی بدن شروع به آسیب رساندن به این جربی ها کرده و با این کار باعث می‌شود، انتقال پیام توسط این اعصاب مختل شده و مغز قدرت کنترلی خود بربدن را از دست دهد. در این شرایط بدن دچار کاملا فلج و ناتوان می‌شود.

 

 

هرچند که شفایی برای بیماری ام اس وجودندارد، اما با درمان و مراقبت می‌توان حملات ام اسی و سرعت پیشرفت بیماری را کاهش داد. برطبق انجمن ملی ام اس آمریکا حدود 400000 آمریکایی به این بیماری مبتلا هستند و این بیماری بین زنان دو تا سه برابر شایع‌تر از مردان است. همچنین بیشترین خطر ابتلا به این بیماری بین نوجوانی و سن 50 سالگی می‌باشد.

 

علایم ابتلا به بیماری ام اس

نشانه‌ها و علایم ابتلا به ام اس بین افراد مختلف، مکان اعصاب تحت‌تاثیر و در زمان‌های مختلف متفاوت بوده و می‌توانند تغییر یابند، علایم ام اس شامل:

 • ضعف و یا بحسی یکی یا تعدادی از اعضای بدن
 • ازدست دادن نسبی و یا کامل بیناییمعمولا در یک چشم بعلاوه درد در حرکت دادن چشم(اختلال عصب بینایی)
 • دوبینی یا تاری دید
 • سوزن سوزن شدن و یا درد در بعضی از بخش‌های بدن
 • شک الکتریکی هنگام بعضی حرکات خاص سر
 • لرزش بدن و یا عدم هماهنگی بدن
 • لکنت زبان
 • خستگی
 • گیجی

حساسیت به گرما در افراد مبتلا به ام اس عادی بوده و کمی افزایش دمای بدن می‌تواند محرک و یا بدترکننده بیماری ام اس باشد.

افراد در ابتدای ابتلا به بیماری عودکردن گه‌گاه این علایم و سپس ناپدید شدن موقتی این علایم را احساس می‌کنند. بعضی از افراد مبتلا به نوع خوش‌خیم این بیماری بوده و بعد از حمله اولیه دچار حمله دیگری نشده و بیماری‌شان پیشرفت نمی‌کند.

دلایل ابتلا به ام اس

هیچ کس در مورد دلایل اصلی اشتباه سیستم ایمنی بدن برای حمله به اعصاب در بیماری ام اس نمی‌تواند نظر قطعی دهد. بعضی از دانشمندان معتقدند ترکیبی از ژنتیک و چیزی در محیط زیست می‌تواند باعث ابتلا به این بیماری شود. افرادیکه بیشتر از بقیه در خطر ابتلا به ام اس قراردارند، شامل:

 • افردیکه در سنین 20 تا 40 سالگی قرار دارند در بیشترین خطر هستند.
 • زنان دو برابر بیشتر از مردان در خطر ابتلا به بیماری ام اس قراردارند.
 • اگر والدین و یا برادر و خواهر شما به بیماری ام اس مبتلا باشند، خطر ابتلای شما به ام اس بین 1 تا 3 درصد افزایش می‌یابد.
 • عفونت ها و ویرس‌ های خاص از جمله ویروس ابشتاین بار می‌تواند خطر ابتلا به این بیماری را افزایش دهد.
 • افراد سفیدپوست، بخصوص خانواده‌های ساکن اروپای شمالی در بیشترین خطر ابتلا به این بیماری قراردارند. نژادهای آسیایی، آفریقایی یا بومی آمریکا در بین سایر نژادها در کم‌ترین خطر ابتلا به این بیماری هستند.
 • در کشورها و مناطق جغرافیایی خاص از جمله اروپا، کانادای جنوبی، آمریکای شمالی، نیوزلند و استرالیای جنوبی خطر ابتلا به بیماری ام اس بیشتر از سایر مناطق جهان است.
 • درصورتیکه شما مبتلا به سایر بیماری‌های خودایمنی از جمله بیماری تیروئید، دیابت نوع 1 یا بیماری التهابی روده هستید، خطر ابتلای شما به ام‌اس افزایش می‌یابد.

عوارض ابتلا به ام اس

دربعضی مواقع افراد مبتلا به ام اس به سایر مشکلات زیر مبتلا می‌شوند:

 • خشکی و یا گرفتگی عضلات
 • فلج شدن بخصوص فلج شدن پاها
 • مشکلات مثانه، شکم و یا مشکلات جنسی
 • مشکلات ذهنی، ازجمله فراموشی و یا عدم تمرکز
 • افسردگی
 • صرع یا بیهوشی

چگونگی درمان بیماری ام اس

طیف گسترده‌ای از داروهای مختلف وجوددارند که می‌توانند شدت و تکرار علایم بیماری ام اس را کاهش دهند. همچنین بعضی از انواع داروها می‌توانند سرعت پیشرفت بیماری را کاهش دهند. سایر داروها می‌توانند:

 • حملات بیماری را کوتاه کنند
 • علایم و مشکلات ام اس را بهبود بخشند(مانند درد، مشکلات ادراری و خشکی ماهیچه‌ها)

درمان خانگی ام اس با تغییر سبک زندگی

مواردیکه در مورد سبک زندگی در ادامه بیان می‌کنیم، می‌توانند به شما در زندگی با ام اس کمک کنند، این نکات شامل:

 • باندازه کافی استراحت نمایید، اینکار باعث می‌شود کم‌تر احساس ضعف و خستگی نمایید.
 • ورزش کنید، انجام مرتب ورزش و فعالیت بدنی از جمله ورزش‌هایی مثل پیاده‌روی، شنا، کاهش وزن و سایر فعالیت‌های متعادل به شما در تقویت عضلات، مثانه و روده و همچنین حفظ تعادل شما کمک می‌نماید.
 • بدنتان را خنک کنید، بعضی اوقات  شدت بیماری ام اس با گرم شدن بدن افزایش می‌یابد. با ریختن آب خنک روی خود، شنا در آب خنک و خوردن نوشیدنی‌های خنک بدنتان را خنک نمایید.
 • خوردن رژیم غذایی مناسب، چراکه رژیم غذایی مناسب می‌تواند به شما در حفظ تناسب اندام، تقویت سیستم ایمنی بدن و سلامت استخوان‌ها کمک نماید.
 • استرس‌تان را کاهش دهید، چراکه استرس می‌تواند شدت بیماری‌تان را افزایش دهد. 

 

 

علایم بیماری ام اس

ویلچر آلمانی نو و کار نکرده breezy(basix2) با تشک جداگانه مخصوص ویلچر و قابل رگلاژ ارتفاع ویلچر و رگلاژ ارتفاع جا دسته ای (سایز 40)آلمینیومی و سبک و تاشو چرخ های عقب بادی و جلو تو پر تمام ارتوپد(جا پایی و دسته ها متحرک ..قابل باز و بسته شدن ..نشیمن و پشتی برزنت درجه یک و مشکی رنگ و بدنه نقره ای و دارای میله پشتی چرخ دار برای جلوگیری از واژگونی ویلچر از پشت با تشکر از دیوار شماره تماس 09121321247و

 

 

 

خرید فروش اجاره انواع لوازم و تجهیزات پزشکی

 

تخت  بیمار : یک شکن و دو شکن  سه شکن  چرخدار و لگن خور - در همه تخت ها قسمت پشت سر بیمار بوسسیله اهرم بالا می آید و میتواند به صورت کاملا نشسته در بیاید - پایه های تخت در صورت نیاز از تخت جدا شده موقع حمل و نقل به راحتی قابل جابجایی هست

در وسط تخت ها سوراخی وجود دارد که به صورت کشویی از زیر لگن میخورد که برای استفاده از آن از تشک های مخصوص سوراخ دار باید استفاده شود

 

تشک طبی : قابل شستشو سوراخ دار - دارای فوم فشرده در داخل و روکش مصنوعی

 

تشک مواج: برای جلوگیری از زخم بستر استفاده میشود .و در دو مدل تخم مرغی یا حبابی  و سلولی یا میله ای موجود میباشد

تشک مواج سلولی با سیتسم خنک کننده بیمار - تشک مواج حبابی با تحمل وزن بالا - کرایه تشک مواج سلولی موجود است

 

ساکشن - اکسیژن - کپسول و دستگاه اکسیژن

اجاره اکسیژنساز با قیمت مناسب

فروش انواع دستگاه های اکسیپن ساز  کار کرده و نو با قیمت بسیار مناسب تر از بازار

 

انواع ویلچر با قیمت های مناسب - ویلچر های بچه گانه - ویلچر بزرگ سال - ویلچر 3 کاره - ویلچر حمام دستشویی - صندلی حمام - ویلچر ارتوتوپد ارزان

اجاره ویلچر با شرایط آسان موجود است

اجاره دستگاه فتوتراپی یا زردی نوزاد برای بر طرف کردن زردی نوزاد در منزل در مدت مان کوتاه

و.......

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید و یا به وب سایت شرکت تجهیزات پزشکی سینوهه سر بزنید

 www.sinohe-teb.ir

 

44065806

09391285313

قیمت آخر را از ما بگیرید

ویلچر های ساده تاشو  با بدنه استیل

نشیمنگاه و تکیه گاه   هم به صورت چرمی و هم برزنت و ابر چند لایه

 ویلچر با لاستیک های تو پر برای جلوگیری از کم باد شدن و پنچری

 ویلچر با لاستیک های بادی نرم و مقاوم در برابر پنچری

 

کم جا سبک و قابل حمل در صندق عقب اتوموبیل

 

همگی ویلچر ها دارای قفل چرخ میباشند و از حرکت ناگهانی آن جلوگیری میکند

 

ویلچر های بزرگ -  اور سایز  ( برای تحمل وزن بالا و افراد درشت اندام )

 

ویلچر های حمام دستشویی - سه کاره

ویلچر های حمام دستشویی دارای جایگاه مخصوص لگن گذاشتن زیر صندلی میباشند که استفاده از آن بسیار راحت می باشد

قابل شستشو - ضد زنگ

ویلچر های ارتوپد ( دسته ها و جا پایی های متحرک - برای راحتی بیمار در حمل و نقل )

 

ویلچر بچه گانه  سایز کوچک  برای رده سنی تا 15 سال

 

صندلی حمام دستشویی - برای رد شدن از در تمامی دستشویی و حمام ها با عرض کم - قابل شستشو

 

 

 

ویلچر مخصوص افراد درشت هیکل و سنگین وزن ها

سایز بزرگ عرض ویلچر 72 سانت

عرض نشیمنگاه نیم متر بعلاوه فضای خالی در طرفین برای راحتی استفاده کننده

 تحمل وزن تا 170 کیلو گرم

همانطور که در عکس میبینید در زیر نشیمنگاه 4 عدد ستون عومدی و 4 عدد میله ضربدری قرار گرفته تا از نظر تحمل وزن هیچ مشکلی ایجاد نشود

 تا شو - کم جا بدنه استیل و روکش کروم

لاستیک ها بادی برای نرم تر شدن حرکات ویلچر

دارای ترمز های مخصوص کناری برای هر دو چرخ

 

فروش  انواع تخت های بیمار و بیمارستانیس برای استفاده در منزل و مطب و مراکز درمانی
تخت های یک شکن   دو شکن  سه شکن
دارای جایگاه مخصوص لگن زیر تخت
قابل شستشو و قابل حمل

چرخ های قفل دار
در تمامی مدل ها قسمت پشت سر بیمار به وسیله اهرم چرخشی با بالا میاید و در هر زاویه از 0 تا 90 درجه قابل تنظیم است

برای دریافت قیمت ها با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید
44065806
09391285313

یا به سایت سینوهه مراجعه فرماییدد
 www.sinohe-teb.ir

 

ویلچر ساخت ایران با کیفیت بسیار عالی و مقاوم

سبک تاشو قابل حمل

 

چرخ ها مدل ارابه ای با لاستیک های فشرده که دیگه مشکل پنچر شدن و کم بادی در آنها مرتفع شده ..

برای دیدن دیگر محصولات پزشکی مثل تشک مواج و تخت بیمار ، ساکشن ، اکسیژن ، کپسول ، بایپپ ، سی پپ ، کمک تنفسی ، واکر ، و.... با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید و یا به سایت ما مراجعه کنید

www.sinohe-teb.ir

44065806

09391285313

خرید فروش اجاره انواع تخت بیمار - تشک مواج - دستگاه اکسیژن ساز - ساکشن - اکسیژن - ویلچر - صندلی چرخدار - ویلچر حمام دستشویی  -تشک سلولی و حبابی - دستگاه زردی نوزاد. صندلی حمام دستشویی - ویلچر سه کاره - تخت معاینه - چراغ معاینه - کپسول - تشک زخم بستر - مولاژ - روغن تردمیل - پمپ  - تشک طبی

 

 

ویلچر سه کاره حمام دستشویی ارتوپدی

تا شو   ضد زنگ

دارای 6 چرخ ---- در صورت نیاز چرخ های بزرگ بوسیله یک دکمه از بدنه خارج شده و ویلچر تبدیل به صندلی حمام چرخ کوچیک میشود - و به راحتی از درب های کوچک حمام و دستشویی به داخل میرود

دارای جایگاه مخصوص لگن - که به صورت کشویی لگن مخصوص زیر ویلچر قرار میگیرد و میتوان از آن به راحتی به عنوان توالت استفاده کرد

کاملا قابل شستشو

برای بیرون از منزل نیز میتوان با برداشتن لگن زیر ویلچر آنرا  به عنوان یک ویلچر معمولی استفاده کرد

جای پایی و دسته نیز حالت تحرک دارند و میتوان به راحتی انها را باز و بسته کرد و در صندوق عقب ماشین جا سازی کرد

دارای لگن متحرک پلاستیکی

لاستیک های تو پر برای جلوگیری از پنچری

بسیار مقاوم و شیک و ظریف

قابل استفاده در خیابان و منزل

برای دیدن دیگر محصولات پزشکی مثل تشک مواج و تخت بیمار ، ساکشن ، اکسیژن ، کپسول ، بایپپ ، سی پپ ، کمک تنفسی ، واکر ، و.... با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

44065806

09391285313

خرید فروش اجاره انواع تخت بیمار - تشک مواج - دستگاه اکسیژن ساز - ساکشن - اکسیژن - ویلچر - صندلی چرخدار - ویلچر حمام دستشویی  -تشک سلولی و حبابی - دستگاه زردی نوزاد. صندلی حمام دستشویی - ویلچر سه کاره - تخت معاینه - چراغ معاینه - کپسول - تشک زخم بستر - مولاژ - روغن تردمیل - پمپ  - تشک طبی

.

کپسول اکسیژن های 10 لیتری به همراه مانومتر و ماسک برای استفاده در منزل و بیمارستان و مطب
ست کامل 200000 تومان
کپسول تک 160000 تومان

برای دیدن دیگر مدل های ویلچر و لوازم پزشکی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید -
44065806
09391285313
خرید فروش اجاره انواع تخت بیمار - تشک مواج - دستگاه اکسیژن ساز - ساکشن - اکسیژن - ویلچر - صندلی چرخدار - ویلچر حمام دستشویی -تشک سلولی و حبابی - دستگاه زردی نوزاد.

 

ماساژور طبی - حرارتی 717
کاملا نو و آکبند
دارای 4 سزی مختلف برای ارتوپدی و رفع خستگی

 

صندلی توالت فرنگی لگن خور
قابل استفاده در توالت و بیرون از توالت - لگن پلاستیکی که پایین عکس دیده میشود به صورت کشویی زیر صندلی قرار می گیرد و دارای درب میباشد
صندلی تا شو و کم جا هست - قابل شستشو و سبک و مقاوم
کاملا نو

 

مشخصات فنی:

 1.ابعاد:طول 200 سانت عرض 90 ارتفاع از سطح زمین 55 سانت 2.نوع رنگ:الکترواستاتیک میباشد که در دمای 200 درجه سانتی گراد پخته میشود 3.وزن:تقریبا 70کیلو گرم 4.نوع جنس:پروفیل فلزی وتوری فلزی

مشخصات فنی: 1.دارای یک شکن در قسمت زیر سر بیمار که به وسیله هندل تغییر وضعیت انجام میشود 2.دارای یک هندل گاردونی مکانیکی 3.دارای پروفیل 30/50 و25/25 به ضخامت 5/1 میل 4. دارای 4 چرخ 5/7 سانت ترمز دار خارجی 5.دارای یک سوراخ در وسط تخت برای انجام کار بیمار 6.دارای 2عدد ریل فلزی که لگن داخل آن قرار میگیرد 7.دارای جوش co2

 

پایه ها از تخت جدا میشوند و در زمانی که از تخت دیگر نمیخواهید استفاده کنید جای کمی میگیرند

 

برای دیدن دیگر مدل های ویلچر و لوازم پزشکی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید -

44065806          

09391285313

خرید فروش اجاره انواع تخت بیمار - تشک مواج - دستگاه اکسیژن ساز - ساکشن - اکسیژن - ویلچر - صندلی چرخدار - ویلچر حمام دستشویی  -تشک سلولی و حبابی - دستگاه زردی نوزاد.

 

ورزش - بیمار - بیمارستانی - مطب - خرید فروش اجاره انواع تخت بیمار - تشک مواج - دستگاه اکسیژن ساز - ساکشن - اکسیژن - ویلچر - صندلی چرخدار - ویلچر حمام دستشویی  -تشک سلولی و حبابی - دستگاه زردی نوزاد.

 

ویلچرحمام دستشویی

ویلچر سه کاره حمام دستشویی
دارای لگن متحرک پلاستیکی
لاستیک های تو پر برای جلوگیری از پنچری
بسیار مقاوم و شیک و ظریف
قسمت پایی ازش جدا میشه برای حمل و نقل راحت تر
تا شو در صورت نیاز
قابل استفاده در خیابان و منزل
کاملا نو و آکبند
430000 تومان

ویلچر ساده تا شو از 280000 تومان

44065806

صندلی توالت فرنگی لگن خور

قابل استفاده در توالت و بیرون از توالت - لگن پلاستیکی که پایین عکس دیده میشود به صورت کشویی زیر صندلی قرار می گیرد و دارای درب میباشد

صندلی تا شو و کم جا هست - قابل شستشو و سبک و مقاوم

کاملا نو

عرض کم برای عبور از تمامی درب ها  50 سانت

عرض نشیمنگاه 47

ارتوپد  - دسته و جای پایی برداشته میشود و به سادگی در جای خود قرار میگیرد

 

 

واکر

واکر کاملا نو
فلزی - بسیار مقاوم و محکم
ارتفاع85 سانت

برای دیدن دیگر مدل های ویلچر و لوازم پزشکی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید -
44065806
09391285313
خرید فروش اجاره انواع تخت بیمار - تشک مواج - دستگاه اکسیژن ساز - ساکشن - اکسیژن - ویلچر - صندلی چرخدار - ویلچر حمام دستشویی -تشک سلولی و حبابی - دستگاه زردی نوزاد.

 

 

خرید فروش اجاره انواع لوازم بیمار و بیمارستانی

تخت  بیمار : یک شکن و دو شکن

تشک طبی : قابل شستشو سوراخ دار

تشک مواج: برای جلوگیری از زخم بستر

ساکشن - اکسیژن - کپسول و دستگاه اکسیژن

اجاره اکسیژنساز

انواع ویلچر با قیمت های مناسب

اجاره ویلچر با شرایط آسان

اجاره دستگاه زردی نوزاد

و.......

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

 

44065806

09391285313

 

 

تشک مواج سلولی  - کاملا نو - تعداد محدود

از این تشک برای جلوگیری و بهبود زخم های بستر استفاده می شود

وارد شده به طور مستقیم از ترکیه

بهترین کیفیت و مقاومت در برابر وزن های بالا

قابل استفاده در بیمارستان ها و منزل

به همراه موتور پمپ مخصوص و یکسال گارانتی پاسخگو

تعداد محدود -  با تحویل رایگان درب منزل در محدوده

345000 تومان

برای دیدن دیگر مدل های ویلچر و لوازم پزشکی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید -

44065806

09391285313

خرید فروش اجاره انواع تخت بیمار - تشک مواج - دستگاه اکسیژن ساز - ساکشن - اکسیژن - ویلچر - صندلی چرخدار - ویلچر حمام دستشویی -تشک سلولی و حبابی - دستگاه زردی نوزاد

 

.

زردی نوزاد:

زردی شایعترین بیماری بدو تولد است.شما می توانید با اجاره دستگاه فتوتراپی خانگی زیر نظر پزشک هزینه درمان را به حداقل برسانید.

 

مزایای استفاده از این دستگاه :

1) کاهش هزینه درمان

2) کاهش طول درمان

3) قابل حمل (پرتابل)

4)جلوگیری از جدا شدن اتاق مادر و نوزاد

5)جلوگیری از اتلاف وقت والدین

 

 

6) اجتناب والدین به استفاده از لامپهای فلورسنت معمولی که علاوه بر عدم کارایی ، احتمال شکستن آنها وآسیب به نوزاد ، خطر گرمازدگی نیز وجود دارد .

7)کاهش خطر انتقال عفونت خون (سپسیس) و دیگر عفونتهای خطرناک به نوزادان به علت آلوده بودن بخشهای بیمارستانی .

شما والدین محترم ، درصورت نیاز به دستگاه فتوتراپی و با توجه به تجویز پزشک معالج نوزاد، جهت تهیه دستگاه می توانید با ما تماس حاصل فرمائید تا در اسرع وقت نسبت به تحویل دستگاه به شما اقدام شود.

 

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

اجاره دستگاه زردی نوزاد با قیمت مناسب وکیفیت عالی

بهبود زردی نوزاد 2 الی 3 روز به طور کامل

با یک عدد چشم بند رایگاه

 

برای دیدن دیگر مدل های تشک مواج و لوازم پزشکی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

 

44065806

09391285313

خرید فروش اجاره انواع تخت بیمار - تشک مواج - دستگاه اکسیژن ساز - ساکشن - اکسیژن - ویلچر - صندلی چرخدار - ویلچر حمام دستشویی -تشک سلولی و حبابی - دستگاه زردی نوزاد.

 

 

 

 

تشک زخم بستر static & cpr

 

با تشکر از دیوار:

تشک های مواج استاتسک و سی پی آر
یکی از بهترین تشک های از بین برنده زخم بستر با قیمت مناسب

در هوای گرم تابستان و همچنین بیمارانی که زیاد عرق میکنند استفاده از این تشک ها بسیار میتواند به بهبود زخم کمک کند . این تشک با جریان هوای بسیار بسیار ملایم از میان منفذ های خود عمل خنک کردن پوست را انجام میدهد . و از تعریق بیمار جلوگیری میکند.

همچنین با زدن دکمه استاتیک روی موتور پمپ آن میتوانید کل خانه ها یا سلول های تشک را یکجا باد کرده و از حالت مواج به حالت عادی تبدیل کنید . با این کار فیزیو تراپ بهتر میتواند به وظایف خود عمل کند

www.sinohe-teb.ir
44065806
09391285313
خرید فروش اجاره انواع تخت بیمار - تشک مواج - دستگاه اکسیژن ساز - ساکشن - اکسیژن - ویلچر - صندلی چرخدار - ویلچر حمام دستشویی -تشک سلولی و حبابی - دستگاه زردی نوزاد. صندلی حمام دستشویی - ویلچر سه کاره - تخت معاینه - چراغ معاینه - کپسول - تشک زخم بستر - مولاژ - روغن تردمیل - پمپ - تشک طبی

 

 

 

 

 

پزشکی ، بیمار ، بیمارستان ،مطب ، مریض ، درمان ، خرید ، فروش ، اجاره ، لوازم ، کرایه ، دکتر ، لوازم ، اکسیژن  ، اکسیژنساز ، اکسیزن ، اکسیژن ساز ، کپسول ، کپسول اکسیژن ، مانومتر ، ریگلاتور ، ماسک ،تشک ، تشک مواج ، زخم ، زخم بستر ،تشک زخم بستر ، حبابی ، سلولی ، تخمه مرغی ، میله ای ، اجاره تشک ، ویلچر ، وینچر ، صندلی چرخدار ، ویلچر 3 کاره ، سه کاره ، حمام دستشویی ، ارتوپدی ، ارتوپد ، ایرانی، ویلچر ارزان ،تخت ، تخت یک شکن ، سه شکن ، دو شکن ، شکم ، تخت بیمار ، تشک طبی ، تاشو ،ساکشن ، ساک ، کیسه کلستومی ، یوروستومی ، صرع ، مراقبت ، پاراوان ، پالس اکسیمتر ، درجه ، واکر ، عصا ، لگن ، شکستگی ، زردی ، نوزد ، ویلچر ایرانی ، تشک کره های ، ساکشن ارزان ، عکس تشک ، عکس بیمارستان ، تشکچه ، مریض ، ویلچر ساده ، تشک برقی ، تشک مواج حبابی ، زخم ، زخم بستر ، بیمار ، ویلچر آلمانی ، ویلچر تایوانی ، ویلچر چینی ، تشک مواج آلمانی ، بهترین تشک مواج ، ساکشن قوی ، ساکشن چینی ، عصا ، واکر ساده ، واکر تا شو ، تخت ایرانی ، تخت بیمارستانی ، تخت منزل ، تخت یک شکن ، تخت تا شو ، تخت اهرم دار ، بدساید ، محافظ دار ، تخت خواب ، بستر ، تعمیر تخت ، واکر چرخ دار ، صندلی حمام ، ویلچر برانکاردی ، ویلچر سه کاره ، ویلچر 3 کاره ، تشک مواج ارزان ، تشک مواج کرایه ، کرایه تشک ، کرایه تخت ، کرایه ویلچر ، کرایه زردی نوزاد ، روغن تردمیل ، سی پپ ، با ی پپ ، نبولایزر ، نمولایزر ، تخت 3 شکن ، چراغ معاینه ، فشار سنج ، فشار سنج جیوه ای ، مولاژ ، دست دوم ، کار کرده ، مفت ، فروش اینترنتی ، فروش اینترنتی ویلچر ، گارانتی ،  ، قیمت ویلچ ، ویلچر ارتوپد ،

 

تشک تخت بیمار 5 و10 سانتی
تشک زخم بستر یا تشک مواج تخم مرغی و سلولی
ارایه انواع تشک های مواج زخم بستر در اندازه ها و قیمت های مختلف
همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش

,کپسول اکسیژن,5-10-20-لیتری
ونتیلاتور -اکسیژن ساز -کپسول اکسیژن -مانومتر -پالس اکسیمتر -تخت بیمار مکانیکی -تشک مواج -هواساز -ویلچر -دستگاه فتوتراپی -بای پپ -سی پپ - بالابر بیمار -تنس فیزیوتراپی
تخت تک شکن بیمار - دارای یک جفت بدساید کنار تخت - رنگ سفید کوره ای - با تشک تخت -دارای سوراخ لگن خور وسط قیمت بسیار مناسب
انواع اکسیژن ساز ,وای پپ,سی پپ,ونتیلاتور نو و دست دوم

خرید و فروش اکسیژن ساز نو و دست دوم دستگاه اکسیژن ساز را بیماران حاد ریوی ، پونومی ، آسمی ، قلبی و حتی ورزشکاران برای بالا بردن کیفیت فعالیت خود و افراد سالم جهت نشاط و رفع خستگی روزانه استفاده کنند

ویلچر ارزان قیمت ، تخت ارزان ، تخت دست دوم ، ویلچر کارکرده ، صندلی چرخدار ارزان ، ویلچر اجاره ای ، تخت اجاره ای ، تشک مواج ارزان ، تشک زخم بستر ، تشک سلولی نرم ، فلج ، ارتوپدی ، ارتودنسی ، مطب ، افت فشار ، درمان نازایی ، خون ، دندان ، ترس ، روانشناس ، پیراپزشکی ، شکستگی ، لگن ، سوند ، کلستومی ، یوروستومی ، ایلوستومی ، پماد،

 

فروش دستگاه های اکسیژن ساز 3 و  5 لیتری

اکسیژنساز کارکرده و نو  با تنوع قیمت زیاد مناسب با بودجه شما

 

کرایه دستگاه اکسیژنسار خانگی با شرایط و قیمت مناسب

 

دستگاه ها در حد نو هستند که برای اجاره در نظر گرفته میشوند

 

فروش انواه دستگاه هاس کمک تنفسی از قبیل ونتیلاتور ، بای پپ (  bi pap )   -  سی پپ (  ci pap ) -   پمپ سرنگ -

فروش انواع لوازم پزشکی و بیمارستانی

ساکشن - تشک مواج - ویلچر - صندلی چرخدار ـ وینچر - اکسیژن - کپسول - مانومتر - تخت های بیمارستانی - یک شکن - دو شکن - سه شکن -

66498369

09121321247

 

 

 

بخور

 

 

فروش دستگاه های بخور سرد اولترا سونیک

ساخت آلمان با دفتر چه راهنمای فارسی

2 سال گارانتی بعلاوه 10 سال خدمات پس از فروش

 در دو مدل  (مخزن آب 5.2 لیتری و یا 3.8 لیتری)

مصرف برق بسیار پایین در حدود 30 وات

ولوم تنظیم خروجی بخار

خاموشی خودکار هنگام اتمام آب مخزن( و حتی در صورت برداشتن تانکر)

چراغ هشدار کمبود آب (قرمز رنگ)

دارای فیلتر رایگان ضد رسوب و باکتری آفتاب

دارای فیلتر هوا جهت تصفیه هوا

چراغ شب آبی

خروجی بخار بسیار عالی

نازل 2 کاناله 360 درجه

کاملا بی صدا

ماساژور


نسل جدید ماساژور های  برقی- حرارتی- 170000 تومان

ساخت آلمان - اصل    نو - تک و تعداد و 2 سال گارانتی .

برای تمامی نقاط بدن

با گرمای مادون قرمز

برای مصارف خانگی و بیمارستانی - مورد تایید پزشکان

با سه کاربرد لاغری - درمانی - ریلکسیشن

تسریع گردش خون و رفع خستگی عضلات

مناسب برای مراکز درمانی - فیزیوتراپی - مصارف خانگی

ماساژور به صورت ویبره ای لرزشی

دارای تنظیم با دو قدرت متفاوت - با سطح خیلی بزرگ برای تطبیق بهتر با بدن

29 وات - کم مصرف

دارای 3 کلاهک جداگانه

با گرمای ویژه لامپ مادون قرمز برای تاثیر عمیق

 

44065806

09391285313

خرید فروش اجاره انواع تخت بیمار - تشک مواج - دستگاه اکسیژن ساز - ساکشن - اکسیژن - ویلچر - صندلی چرخدار - ویلچر حمام دستشویی  -تشک سلولی و حبابی - دستگاه زردی نوزاد. صندلی حمام دستشویی - ویلچر سه کاره - تخت معاینه - چراغ معاینه - کپسول - تشک زخم بستر - مولاژ - روغن تردمیل - پمپ  - تشک طبی

 

44065806

09391285313

خرید فروش اجاره انواع تخت بیمار - تشک مواج - دستگاه اکسیژن ساز - ساکشن - اکسیژن - ویلچر - صندلی چرخدار - ویلچر حمام دستشویی  -تشک سلولی و حبابی - دستگاه زردی نوزاد. صندلی حمام دستشویی - ویلچر سه کاره - تخت معاینه - چراغ معاینه - کپسول - تشک زخم بستر - مولاژ - روغن تردمیل - پمپ  - تشک طبی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به منظور درمان و بهبود زخم های بستر و همچنین جلوگیری از بروز زخم های بستر بهترین روش استفاده از تشک های مواج میباشد

این تشک ها با ایجاد حرکت های بسیار ملایم زیر بدن بیمار

به جریان خون کمک و باعث پخش شدن فشار حاصل از وزن بیمار روی نقاط تحت فشار مثل کمر و باسن و پاشنه پا میشود

 

این نوع تشک ها به دو نوع حبابی یا تخم مرغی و سلولی یا میله ای تقسیم بندی میشوند

که متناسب با نظر دکتر و یا تشخیص خانواده وی مبنی بر وزن و درجه زخم بستر انتخاب و استفاده میشود

 

برای مشورت در زمینه خریدن این نوع تشک ها با شرکت لوازم پزشکی سینوهه تماس حاصل فرمایید تا علاوه بر پاسخ گویی به سوالات شما بهترین تشک مواج مناسب بیمار شما را معرفی حضور نمایند -

با امید بهبود تمامی بیماران

 

 

ویلچر

کرایه ویلچر

اجاره ویلچر

فروش ویلچر

قیمت ویلچر

ویلچر ارزان

خرید ویلچر

خریدار ویلچر

فروشنده ویلچر

تولیدی ویلچر

لوازم پزشکی

اوازم بیمارستانی

لوازم بیمار

ویلچر ارتوپدی

ویلچر ارتوپد

ویلچیر

wheelchair

tehran

ویلچر آلومینیومی

ویلچیر آلمینیومی

صندلی چرخدار

تشک مواج

تشک زخم بستر حبابی

تشک زخم بستر سلولی

,dg]v

تشک طبی

تخت بیمار

تخت یک شکن

تخت دو شکن

تخت سه شکن

تخت برقی

کرایه تخت

اجاره تخت بیمارستانی

اجاره دستگاه زردی نوزاد

دشک زخم بستر

درمان زخم بستر

بهبود زخم بستر

ساکشن

اکسیژن

o2

co2

کپسولی

کپسول اکسیژن

مانومتر

رگلاتور اکسیژن

تعمییر

قسطی

درمان

مطب

دکتر

اجاره تشک مواج

تشک مواج سلولی

بهترین نوع تشک مواج

بهترین  ویلچر

ویلچر ورزشی

تعمییر ویلچر

دستگاه فشار خون

فشار سنج

تست قند رایگان

فروش ویلچر ارزان در تهران

ویلچر سه کاره

ویلچر حمام دستشویی

ویلچر تا شو

امانت ویلچر

تشک سوراخ دار

تراکشن پا

لگن

تخت لگن دار

ترالی

اورژانس

محافظ تخت

تخت چرخ دار

باند

فشار سنج دیجیتال

ماساژور

دماسنج

طب سنج دیجیتال

زیرنداز بیمار

کیف اب گرم

ویلچر 3 کاره

ویلچر برانکاردی

ست جراحی

فتوتراپی

کرایه فتوتراپی نوزاد

اجاره زردی نوزادان

زردی کودک

درمان زردی

راه درمان زردی نوزاد

جلوگیری از زخم بستر

تشک

میز غذای بیمار

بتادین

لباس بیمار

الکل سنج

الکل

شارژ کپسول اکسیژن

سینوهه
 

44065806

09391285313اطلاعات تماس
شرکت :     تجهیزات پزشکی سینوهه
شهر : تهران
آدرس : فلکه دوم صادقیه ، پاساژسامان ، طبقه اول پلاک6

تلفن :

44065806-021
ایمیل : info@sinohe-teb.ir
شبکه های اجتماعی

نقشه